інноваційний продукт
біоразкладаємий посуд
з цукрових буряків, льону, конопель, сої та кукурудзи

home_ua

Думаємо про майбутнє

Компанія «БІОНУС» орієнтується на екологію і здорове майбутнє. Це стало основною мотивацією для розробки технології виробництва одноразового посуду з натуральної сировини – бурякового жому, лляних, конопляних, соєвих і кукурудзяних шрот.

Біорозкладана посуд – сучасна ефективна альтернатива пластику. Матеріали природного походження безпечні як для вашого здоров’я, так і для навколишнього середовища.

Життєвий цикл біо посуду

Технологічний цикл виробництва одноразового Біопосуд не передбачає відходів. Для виготовлення використовується природний сировинний компонент – жом цукрових буряків, лляні, конопляні, соєві і кукурудзяні шроти. Потрібна форма такої екопосуди і обробка надається за допомогою преса і високих температур. Наша технологія і продукція мають всі необхідні сертифікати якості та безпеки міжнародного зразка.
Цукрові буряки, льон, конопля, кукурудзяні шроти
маслоекстракційний завод
натуральний шрот
виробництво
Біо посуд
грунт

Переваги посуду Біонус

універсальність

Підходить для гарячих блюд

теплостійкість

Можливість використання в мікрохвильовій печі і духовці

безпечність

Посуд безпечний для здоров'я

Екологічність

Чи не забруднює навколишнє середовище

Екологія

Природные ресурсы – не безграничны. Производство и утилизация пластика имеют серьезные негативные экологические последствия. Токсическое влияние пластиковых отходов на окружающую среду – проблема мирового масштаба, которая доходит до пиковой точки. Эффективный путь к решению проблемы – переход на использование одноразовой биоразлагаемой посуды. Ее изготовление не требует значительных энергозатрат, применения минеральных ресурсов. Процесс утилизации экопродукции абсолютно безвреден для экологии. Остатки отработанной биопосуды – отличный компост для почвы.

час розкладання

біо посуд
30 дней
Папір
6 міс.
пластик
450 років

Наша продукція

Наша компанія виробляє повний асортимент біорозкладаної одноразового посуду для столового використання

Тарілки плоскі
Тарілки глибокі
Ємності для пиття